HUKUKİ DANIŞMANLIK

Duman Hukuk Bürosu, bire bir yüz yüze görüşmeyle veya web sitemiz üzerinden online ortamda başka ülke veya şehirde olan ya da vakit bulamadığı için hukuk büromuza gelemeyen kişiler için hukuki danışmanlık ve avukatlık danışma hizmetlerini telefonda, e-posta ve sitemiz üzerinden görüntülü konferans olarak da internet üzerinden vermektedir.

Uzaktan telefonla veya online hukuki danışmanlık hizmeti almadan önce incelenmesini talep edeceğiniz bir takım belge veya dökümanları faks veya e-posta yoluyla bize ulaştırmak üzere hazırlamanız uygun olacaktır. Danışmak istediğiniz konuları ve varsa ilgili evraklarınızı hazırladıktan sonra online danışmanlık hizmeti almak üzere bizimle iletişime geçebilir ve uzaktan danışmanlık hizmeti için randevu alabilirsiniz. Telefonla veya e-posta ile danışmanlık hizmeti aldıktan sonra hala aynı konuyla alakalı kafanızda bir takım sorular kalırsa yeniden danışmanlık ücreti ödemek durumunda bizimle tekrar iletişime geçip aklınızda kalan soruları bize yöneltebilirsiniz. Ayrıca, danışmak istediğiniz hukuki konularla alakalı bir takım belge ve evrakları incelemek üzere faks veya e-posta yoluyla bize ulaştırarak daha somut danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Online hukuki danışmanlık veya telefonda hukuki danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak ve uzaktan hukuki danışmanlık hizmeti almak için ana sayfamızdan “Online Toplantı” kısmından bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Duman Hukuk Bürosu’nun tecrübeli avukatları hukuk danışmanı olarak ve online avukat hizmetleri kapsamında uzmanlık alanlarıyla alakalı her türlü sorunuzda yardımcı olacaktır.

Hukuki Danışmanlık kapsamında hizmetlerimiz:

1- Sözlü ve Yazılı Hukuki Mütalaa Verilmesi

2- Sözleşme, Resmi Yazışma, İhtarname ve Hukuki İçerikli Her Tür Belgenin Hazırlanması– Verilerimiz –

Dava

Kazanma Oranı

Avukat

Danışmanlık Süresi

Çalışan Sayısı

Müvekkil Temsilcisi

Ekibimiz

Ramazan Duman

Ramazan DUMAN

Kurucu Avukat
H. Ülkü Kabaağaç

H. Ülkü Kabaağaç

Avukat
Yasin Duman

Yasin DUMAN

Genel Koordinatör
Özsan Yıldırım

Özsan Yıldırım

Müvekkil Temsilcisi
Yasin Duman

Derya YAŞAR

Avukat
Yasin Duman

Melek Özgön

Sekreter

Faydalı Linkler

лобановский александр биографияeasy household budget