Hakkımızda

YeniBelge_1Duman Hukuk Bürosu, 2010 yılında Av. Ramazan Duman tarafından kurulmuştur. Ramazan Duman, 1964 senesinde Malatya’nın Akçadağ ilçesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenim hayatını tamamlamıştır.

2005-2010 yılları arasında Maliye Hazinesi Avukatlığı yapan Av. Ramazan Duman Gayrimenkul Hukuku’nda uzmanlaşmıştır.

Duman Hukuk Bürosu; 7 kişilik ekibiyle Gayrimenkul (Kamulaştırma ve Kamulaştırmasız El Atma Davaları, Tapu İptal ve Tescil…) başta olmak üzere , İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku alanları ile de yakından ilgilenmektedir. ‘’Adalet, onurlu yaşamak, başkalarına zarar vermemek, herkese kendine ait olanı vermek’’ ilkesinden yola çıkarak kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin en saygın hukuk bürolarından biri olmayı başarmıştır.

Duman Hukuk Bürosu; müvekkillerinin gereksinimlerini tespit ederek, sağlanabilecek en verimli çözümleri sunmayı görev edinmiş ve hizmetlerini müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Uzmanlık Alanlarımız

Gayrimenkul Hukuku
Miras Hukuku
İmar Hukuku
Kamulaştırma Davaları
İş Hukuku
Aile Hukuku

İlkelerimiz

Dürüstlük
Açıklık
Güler Yüzlülük
Saygınlık
Ulaşılabilirlik
Araştırmacı çalışma
Uzman Kadro
Eşitlik

– Verilerimiz –

Dava

Kazanma Oranı

Avukat

Danışmanlık Süresi

Çalışan Sayısı

Müvekkil Temsilcisi

Ekibimiz

Ramazan Duman

Kurucu Avukat
15.03.1964 tarihinde Malatya ilinin Darende ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğretimini tamamladıktan sonra lise eğitimini Doğanşehir İmam Hatip Lisesinde okumuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesin de lisans öğretimine başlamıştır. Eğitimini tamamlayıp, devlete ait farklı kurumlar da hazine avukatlığı yapmıştır. 2009 yılında görevinden istifa ederek Duman Hukuk Bürosunu kurmuştur. iyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

H. Ülkü Kabaağaç

Avukat
1988 yılında Konya, Seydişehir’de doğdu. İlköğretimi ve Liseyi burada okudu. Mahmut Esat Anadolu Lisesinden 2006 yılında mezun oldu. Aynı yıl Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı. 2013 yılında İstanbul Barosuna kayıt yaptırarak avukatlık stajını tamamladı. 2014 yılında cübbesini giyerek avukatlık mesleğine başladı. İş Hukuku, Aile Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Özsan Yıldırım

Müvekkil Temsilcisi

Bülent Tinay

Takip ve Lojistik

Yasin Duman

Genel Koordinatör

Fatma Ünal

Avukat
28.04.1990 tarihinde Çanakkale’nin Ezine ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Çanakkale milli piyango Anadolu Lisesi Almanca bölümünden mezun olmuştur. Lisans hayatına İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesini burslu kazanarak başlamış ve 18.06.2014 yılında fakülteden mezun olmuştur. Stafford House London School of English’de İngilizce eğitimi almış olup Upper İntermediate seviyesinde İngilizce’ye sahiptir. Mesleki hayatına kurumsal Factoring firmalarında staj yaparak başlamış, ticari şirketlerin vekilliğini yaparak devam etmiştir. Akademik hayatına Bahçeşehir Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Ticaret Hukuku Tezli Yüksek Lisans Programı çevresinde devam etmekte iken 05.06.2017 tarihinde Duman Hukuk Bürosunda çalışmaya başlamıştır. Sosyal yaşamında hobi olarak ise Tenis ve Satranç ile ilgilenmektedir.

Yavuz Yunus Duman

Emlak Alım-Satım

Derya Yaşar

Avukat
07.07.1991 yılında Van’ın, Erciş ilçesinde doğdu. Ortaokulu ve Liseyi 2005-2009 yılında Tekirdağ Özel Fatih İlköğretim Okulu (2005), Fatih Anadolu Lisesi (2009) – Tekirdağ’da eğitimi tamamlamış; lisansını 2009-2013 yılları arasın’da Beykent Üniversitesi – Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Bir yıllık staj süresi içerisinde İstanbul’da iki farklı hukuk bürosunda çalışmıştır. Şu an da ise yoğunluklu olarak gayrimenkul hukuku üzerinde profesyonelce çalışan Duman Hukuk Bürosu kadrosunda ve özellikle kamulaştırma ve kadastro hukuku, ticaret hukuku, borçlar hukuku, şirketler hukuku, alanların da yoğunluklu çalışma alanı olmuştur. Meslek hayatı boyunca bir çok seminer ve sempozyuma katılmıştır.

Sedef Şener Duman

Stajer Avukat
08.06.1989 tarihinde Ankara ilinin Şereflikoçhisar ilçesinde dünyaya gelmiştir. 4 yaşında Avusturya-Viyana’ya göç etmiştir. İlk ve Orta öğretimini tamamladıktan sonra Matura (Lise) eğitimini Wiener Neustadt Höhere Lehranstalt Für Wirtschaftliche Berufe lisesinde okumuştur. Viyana Üniversitesi Hukuk Fakültesin de, lisans öğrenimine başlamıştır ve hâlâ devam etmektedir. Aynı zaman da 2014 yılında İstanbul Kültür Üniversitesin de Hukuk Fakültesinde de hukuk öğretimine başlamıştır. 2018 yılında öğretimini tamamlayıp, stajer avukat olarak meslek hayatına başlamıştır. Çok iyi derecede Almanca ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Melek Özgön

Sekreter
1988 Ordu İli Kızılhisar ilçesinde dünyaya gelmiştir.
İlk ve Orta Öğretim – “İzzet Yüksel İlk ve Orta Öğretim Okulu”
Lise – “Atatürk Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi”
Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek Yüksek Okulu Mezunudur.
2006 yılından bu yana hukuk büroların da sekreter (Avukat Asistanı) olarak görev yapmakta.
2016 yılından bu yana Duman Hukuk Bürosu’n da çalışmaya devam etmekte.

Online Toplantı Başlatın

Dava süreçleriniz hakkında detaylı bilgi almak veya sorunlarınız ile ilgili online toplantı ypmak için tıklayınız!

Takvim

Şubat 2020
P S Ç P C C P
« Oca    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
макияж блесткиtracking finances